Suknie w stylu glamour – Kasia

Suknie w stylu glamour

Niedawno miałem okazję fotografować Kasię – niesamowitą dziewczynę. Kasia jest wysoka, ma długie rude włosy i studiuje budownictwo na politechnice. Do tego lubi podroże autostopem.

Wizażystką była Off – Ka.

Stylizacja włosów – Hania.

Off – Ka (czyli Magda) miała świetny pomysł na makijaż podkreślający tony cery i włosów Kasi. Pomogła nam też chętnie przy układaniu suknii i zmianach we fryzurze.

Na pierwszy ogień poszła sukienka, którą Kasia przyniosła ze sobą.

(oświetlenie: lampa z beauty dish z dyfuzorem z przodu i lekko powyżej głowy modelki, duża blenda zaraz poniżej dolnej krawędzi kadru)

Kasia w suknii glamour

 

Następnie piękna, czarna sukienka z piórami, trochę w stylu film noir.

(oświetlenie – identyczne z poprzednim zdjęciem)

Suknie w stylu glamour - Kasia

Suknie w stylu glamour – Kasia

 

Kolejną suknią była czarna, składająca się z gorsetu i dolnej, dwuwarstwowej części.

(oświetlenie: lampa z beauty dish z dyfuzorem z przodu i lekko nad głową modelki, lampa reporterska z prawej strony i z tyłu ze snootem/strumienicą skierowana na włosy modelki)

Kasia w dwuczęściowej suknii

Kasia w dwuczęściowej suknii

 

Ostatnia kreacja to suknia herbaciana, którą zdecydowałem się pokazać pod światło, w ciasnym kadrze.

(oświetlenie: lampa z odbłyśnikiem z tyłu świecąca przez szczelinę w kierunku modelk, dwie lampy z przodu modelki z białymi parasolkami skierowane na modelkę)

 

Kasi w suknii herbacianej

Kasi w suknii herbacianej

 

Jeśli spodobały Ci się moje fotografie – zachęcam do polubienia mojego profilu na facebooku aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zdjęciach i ciekawostkach.

To wszystko czym chciałem podzielić się tym razem. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do komentarzy. Konstruktywna krytyka mile widziana.