Wymarzona sesja foto

Kiedy ostatnio miałaś zrobione profesjonalne zdjęcia, na widok których czułaś się piękna?

Twoja wymarzona sesja foto w naszym studiu to okazja aby na jeden dzień poczuć się jak gwiazda, odkryć ponownie swoje kobiece piękno, być w centrum uwagi i wspaniale spędzić czas. To świetny moment na realizację marzeń o pięknych fotografiach. Sesja może też być niepowtarzalnym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Zanim jednak przyjdziesz do naszego studia, spotkamy się aby omówić dokładnie jakie są Twoje oczekiwania, jakie sukienki i biżuterię mogłabyś ze sobą przynieść na sesję, dowiedzieć się dokładniej jaki przebieg będzie mieć Twoja wymarzona sesja foto. Każdą sesję przygotowujemy indywidualnie aby dostosować ją do życzeń i wymagań klientek.

Na sesję, możesz zabrać ze sobą przyjaciółkę, mamę lub po prostu kogoś bliskiego. Może chciałabyś zostać razem z nią sfotografowana?

Wymarzona sesja foto - zadbamy o Twoją stylizację

Zadbamy o Twoją stylizację

Na miejscu będzie czekać na Ciebie wizażystka i fryzjerka. Zadbają o to żebyś prezentowała się wspaniale.

Specjalnie dla Ciebie czekał będzie poczęstunek aby umilić Ci pobyt w naszym studiu.

Korzystając ze swojego doświadczenia w fotografowaniu kobiet sprawimy, że w trakcie sesji nie tylko będziesz czuć się komfortowo i swobodnie, ale również pięknie. Sfotografujemy Cię w różnych kreacjach i stylizacjach, aby stworzyć odpowiedni wybór fotografii dla Ciebie.

Gdy tylko przygotujemy Twoje zdjęcia, zostaniesz zaproszona na ich prezentację. Jesteśmy pewni, że będziesz mile zaskoczona.

Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej, zamówić voucher podarunkowy lub umówić się na sesję.